O firmie

Sklep riester.pl jest obsługiwany przez firmę InfoGEM Mirosław Gryszpiński www.infogem.pl
Prowadzimy obsługę klienta oraz wysyłki towarów.


Serwis, obsługa reklamacji realizowana jest przez autoryzowanego dystrybutora marki Riester w Polsce.

Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie odnośnie funkcjonowania naszego sklepu.

 

Z poważaniem

Mirosław Gryszpiński

 

 

Instrumenty diagnostyczne spełniające najwyższe wymagania

Riester ” stawia ponad wszystko na zaufanie jakim darzą nas nasi klienci, wysoką jakość i bezpieczeństwo, precyzja i pionierska innowacja jest dobrze znana prawie w każdym kraju na świecie.

Zaprojektowane do codziennego użytku przez lekarzy w gabinetach, szpitalach, wiele produktów firmy Riester jest i ciągle będą tworzone w oparciu o nasze doświadczenie i badania naukowe oraz praktyce w kołach naukowych i szpitalach uniwersyteckich.

To jest jednakże tylko jeden z elementów filozofii naszej firmy, ponieważ nasze wszystkie działania skierowane są na człowieka – to nam ciągle przypomina co stanowi centrum naszej uwagi.

Ponadto dajemy gwarancje naszych obietnic, jakości i bezpieczeństwa na piśmie. Wszystkie nasze produkty mają CE atest, znak szczególnej jakości i są zaopatrzone w „ Oryginalny Riester” certyfikat

wiarygodności - żaden produkt nie opuści naszej firmy jeżeli nie przejdzie wymaganego testu jakości.

Riester” stawia nie tylko na zaufanie klientów ale także na wytrzymałość, elastyczność a także na tradycje firmy, która z powodzeniem była kierowana przez lata. Rzucającym się w oczy dowodem jest otrzymany certyfikat ISO-9001, przyznany 30.10.1997 – jako kulminacja 60 letniej działalności firmy związanej z rozwojem w tworzeniu medycznych instrumentów diagnostycznych. Jesteśmy dumni z historii naszej firmy.

Razem z naszym personelem który przeszkolony jest bardzo dokładnie jesteśmy zdolni z powodzeniem balansować miedzy naszą tradycją a nowoczesnością.

Jeżeli chcesz zaliczać się do grona naszych partnerów, którzy na na pierwszym miejscu stawiają perfekcje i innowacje w tradycyjnych metodach, będziemy zaszczyceni powitać cie jako członka i klienta w naszej wspaniałej Riester rodzinie,jeżeli jeszcze tego nie zrobiliśmy. :)

Z poważaniem

Rudolf Riester GmbH

 

 Certyfikaty firmy Riester

Certyfikat en iso 9001:2008 Riesteren iso13485:2012 - Riesterec certificate 93/42 eec anex4ec certificate 93/42 eec anex2