O firmie

"Jesteśmy zaangażowani we wprowadzanie innowacji w przyszłości opieki zdrowotnej"

Riester to niemiecki producent innowacyjnych, wysokiej jakości wyrobów medycznych do opieki podstawowej, szpitalnej i specjalistycznej na całym świecie

 

Zapraszam na stronę riester.de gdzie znajdziecie Państwo kompleksowe informację o producencie

 

Od roku 2010 firm InfoGEM Mirosław Gryszpiński prowadzi internetową sprzedaż produktów marki Riester za pomocą sklepu www.riester.pl

Od tego czasu nabyliśmy duże doświadczenie na temat produktów Riester oraz ich dystrybucji. Nasi konsultanci z działu handlowego posiadają wiedzę i doświadczenie zdobytą przez wiele lat praktyki.

Oferujemy kompleksową obsługę pod względem

  • doradztwa w doborze sprzętu,
  • przygotowania ofert sprzedaży,
  • realizację zamówień,
  • instruktaż z podstaw obsługi urządzeń
  • przekazywania wymaganych dokumentów, certyfikatów
  • opiekę po-sprzedażową

Serwis gwarancyjny, obsługa reklamacji realizowana jest przez autoryzowanego importera marki Riester w Polsce firmę Medela Sp. z o.o.

 

Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie odnośnie funkcjonowania naszego sklepu. Opinie w serwisie Ceneo

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji

Mirosław Gryszpiński

 

 

Instrumenty diagnostyczne spełniające najwyższe wymagania

Riester ” stawia ponad wszystko na zaufanie jakim darzą nas nasi klienci, wysoką jakość i bezpieczeństwo, precyzja i pionierska innowacja jest dobrze znana prawie w każdym kraju na świecie.

Zaprojektowane do codziennego użytku przez lekarzy w gabinetach, szpitalach, wiele produktów firmy Riester jest i ciągle będą tworzone w oparciu o nasze doświadczenie i badania naukowe oraz praktyce w kołach naukowych i szpitalach uniwersyteckich.

To jest jednakże tylko jeden z elementów filozofii naszej firmy, ponieważ nasze wszystkie działania skierowane są na człowieka – to nam ciągle przypomina co stanowi centrum naszej uwagi.

Ponadto dajemy gwarancje naszych obietnic, jakości i bezpieczeństwa na piśmie. Wszystkie nasze produkty mają CE atest, znak szczególnej jakości i są zaopatrzone w „ Oryginalny Riester” certyfikat

wiarygodności - żaden produkt nie opuści naszej firmy jeżeli nie przejdzie wymaganego testu jakości.

Riester” stawia nie tylko na zaufanie klientów ale także na wytrzymałość, elastyczność a także na tradycje firmy, która z powodzeniem była kierowana przez lata. Rzucającym się w oczy dowodem jest otrzymany certyfikat ISO-9001, przyznany 30.10.1997 – jako kulminacja 60 letniej działalności firmy związanej z rozwojem w tworzeniu medycznych instrumentów diagnostycznych. Jesteśmy dumni z historii naszej firmy.

Razem z naszym personelem który przeszkolony jest bardzo dokładnie jesteśmy zdolni z powodzeniem balansować miedzy naszą tradycją a nowoczesnością.

Jeżeli chcesz zaliczać się do grona naszych partnerów, którzy na na pierwszym miejscu stawiają perfekcje i innowacje w tradycyjnych metodach, będziemy zaszczyceni powitać cie jako członka i klienta w naszej wspaniałej Riester rodzinie,jeżeli jeszcze tego nie zrobiliśmy. :)

Z poważaniem

Rudolf Riester GmbH

 

 Certyfikaty firmy Riester