Oftalmoskopy i retinoskopy

Oftalmoskopy i retinoskopy

Oftalmoskopy oraz Retinoskopy – Riester

Prowadząc sklep dystrybutora Riester oferujemy wiele instrumentów diagnostycznych wysokiej jakości. Wśród nich znajdują się oftalmoskopy oraz retinoskopy.

Oferta obejmuje model Oftalmoskop Ri – scope L, jaki można zakupić ze światłem halogenowym lub ksenonwym. Klienci sami decydują, które rękojeści i typy głowic będą dla nich najlepsze. Prezentujemy także Oftalmoskop e – scope do wyboru ze światłem standardowym, halogenowym albo ledowym.

Retinoskop Ri – scope proponujemy do wyboru ze światłem halogenowym lub ksenonowym. Posiada również różne rękojeści. Do każdego ze wskazanych produktów dostarczamy części zamienne i zestawy diagnostyczne. Dzięki temu klienci mogą wyposażyć się w produkty marki Riester kompleksowo.

Produkty medyczne
Zestawy diagnostyczne uni/econom

Zestawy diagnostyczne uni/econom

Na magazynie. Dostępny od ręki.
Zestawy diagnostyczne mające w składzie otoskop, May-oftalmoskop, rozwierany wziernik nosowy, lusterka krtaniowe, ramię oświetlacza, uchwyt szpatułek. Rękojeść ...
358,00 zł
Produkty medyczne
Oftalmoskop e-scope

Oftalmoskop e-scope

Na magazynie. Dostępny od ręki.
Światło standardowe, HL i LED. Rękojeść AA. Zakres +/- 20 dioptrii. Etui lub futerał. Biały i czarny.
813,00 zł
Produkty medyczne
Oftalmoskop ri-scope

Oftalmoskop ri-scope

Zapytaj o dostępność
L1 L2 L3. Światło: XL, LED. Od - 44 do +45 dioptrii Rękojeści: AA, C , aku. z ładowarką. Produkty Riester ri-scope: - L1 Oftalmoskop (regulacja od -35 do +40 d...
1 724,00 zł
Produkty medyczne
Retinoskop - ri-scope

Retinoskop - ri-scope

Zapytaj o dostępność
Zestaw diagnostyczny ri-scope Retinoskop, z przesłoną w kształcie plamki lub szczeliny. Światło XL lub HL, zasilanie bateryjne, akumulatorowe lub sieciowe....
2 155,00 zł
Produkty medyczne
Zestaw ri-vision Retinoskop + Oftalmoskop

Zestaw ri-vision Retinoskop + Oftalmoskop

Zapytaj o dostępność
Zestaw diagnostyczny ri-vision Retinoskop + Oftalmoskop L2. Światło XL ksenonowe lub HL halogenowe. Rękojeść bateryjna, akumulatorowa lub sieciowa...
3 386,00 zł
Produkty medyczne
Zestaw diagnostyczny praktikant

Zestaw diagnostyczny praktikant

Zapytaj o dostępność
ri-scope L3 Otoskop światłowodowy XL, LED. Wziernik nosowy światłowodowy. Uchwyt szpatułek. Ramię oświetlacza. 2 lusterka krtaniowe....
3 446,00 zł

Oftalmoskop

Oftalmoskop, czyli wziernik oczny jest przyrządem medycznym przeznaczonym do badania dna oka. Aktualnie urządzenie takie dostępne jest w wersji albo z tradycyjnym źródłem światła albo jako nowoczesny oftalmoskop emitujący wiązkę laserową, skanujący równocześnie gałkę oczną.

Każdy oftalmoskop składa się z rękojeści oraz z głowicy z kompletem soczewek korygujących i lusterkiem odchylającym wiązkę światła. Urządzenie jest coraz bardziej udoskonalane i wyposażone w elementy dodatkowe takie jak kolorowe filtry, przesłony i siatki.

Dzięki oftalmoskopowi możliwe jest wykonanie badania jakim jest oftalmoskopia, a więc wziernikowanie dna oka. Służy ono wykryciu zaburzeń ogólnoustrojowych – cukrzycy, miażdżycy lub nadciśnieniu tętniczemu. Oftalmoskopia jest również przydatna w diagnozie chorób oczu.

Retinoskop

Retinoskop to urządzenie pozwalające sprawdzić kierunek i zakres błędów refrakcji, czyli pomiarów mocy łamiącej układu optycznego w odwołaniu do długości gałki ocznej. Przy użyciu retinoskopu można zdiagnozować krótkowzroczność lub dalekowzroczność.

Retinoskopia jest badaniem diagnostycznym stosowanym standardowo w okulistyce. W jego przebiegu okulista umieszcza źródło światła przed okiem pacjenta, sprawdzając stopień odbicia w siatkówce pacjenta. Strumień światła jest najczęściej przemieszczany wzdłuż źrenicy, aby można było zaobserwować przemieszczanie się odblasku. Przyłożona soczewka zmniejsza efekt odbijania światła. Retinoskopia pozwala na dobór najwłaściwszych soczewek dla pacjenta oraz pozwala ocenić stopień akomodacji oka.

Retinoskopy i oftalmoskopy - sklep internetowy Riester

Sklep Riester to renomowany dostawca sprzętu medycznego, w tym retinoskopów i oftalmoskopów, które są kluczowe dla dokładnej diagnozy wad wzroku i chorób oczu. Retinoskopy i oftalmoskopy Riester charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i precyzją, co pozwala na dokładne badanie oczu pacjentów. Sklep oferuje szeroki wybór retinoskopów i oftalmoskopów w różnych modelach oraz zestawach. Ponadto, sklep Riester oferuje również akcesoria i narzędzia pomocnicze, które ułatwiają przeprowadzenie dokładnego badania. Wszystkie retinoskopy i oftalmoskopy dostępne w sklepie Riester spełniają najwyższe standardy jakości i są w pełni zgodne z normami medycznymi, dzięki czemu lekarze i personel medyczny mają pewność, że ich diagnozy i leczenie są skuteczne i bezpieczne dla pacjentów.